Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso

  • 110 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso São Paulo van 110 m² biedt snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals Ponder70, gelegen op op 5 minuten lopen. Dit appartement is geschikt voor maximaal 7 gasten.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Dit appartement is voorzien van een complete keuken uitgerust met een koelkast en een oven.

De Rua 25 de Março bevindt zich op 4 km afstand van het 2-badkamer appartement terwijl Parque Ibirapuera 2 km verderop ligt. De accommodatie heeft een welgelegen locatie binnen een paar straten van Paraíso metrostation. Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso ligt op 16 minuten wandelen van het Shopping Pátio Paulista. Het appartement biedt toegang tot de luchthaven Congonhas, gelegen binnen 10 minuten met de auto.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso São Paulo
3 Dormitorios De Alto Padrao No Paraiso
Mobiele prijsaanbieding

3 Dormitorios De Alto Padrao No Paraiso

14 m van de accommodatie
Studio Luxo! Metro, Paulista & Ibirapuera Proximo
Mobiele prijsaanbieding

Studio Luxo! Metro, Paulista & Ibirapuera Proximo

9.3
Schitterend 18 beoordelingen
595 m van de accommodatie
Apto Lindo On Paulista - Ao Lado Metro Paraiso
Mobiele prijsaanbieding

Apto Lindo On Paulista - Ao Lado Metro Paraiso

9.0
Schitterend 23 beoordelingen
685 m van de accommodatie
USD 34 USD 31
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    7 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 09:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 15:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso gelegen?
      Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso is in de wijk Paraíso gesitueerd, binnen 25 minuten wandelen vanaf de Avenida Paulista.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso?
      Populaire plekken in de buurt van Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso zijn onder andere Parque Ibirapuera, de Avenida Paulista, de Mercado Municipal de São Paulo.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Urban Art Cozinha Criativa en Fellows Lanchonete restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso?
      Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso?
      Bij Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso?
      Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso meet 110 m².
    • Is er een wasmachine in het appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    7 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Espacoso Apartamento Para Sua Familia No Paraiso São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten